Prijzen voor privétransport met de auto in Noord-Vietnam (volledige prijslijst)

Je gids in Ninh Binh, Tam Coc en Trang An

Dit is onze volledige prijslijst voor privétransfers in Noord-Vietnam. De meeste bedrijven geven alleen prijzen op aanvraag. Wij publiceren deze, zodat u uw budget thuis kunt plannen.

Alle prijzen zijn per auto, éénrichting, in Vietnamese dong (VND). Gas, tol en parkeren zijn inbegrepen. U betaalt de chauffeur aan het einde, in VND, USD of euro. Geen vooruitbetaling.

De prijzen hier waren correct toen we deze lijst publiceerden. Ze kunnen na verloop van tijd iets veranderen, bijvoorbeeld als de brandstofprijzen veranderen. We doen ons best om deze lijst up-to-date te houden, en we bevestigen altijd de exacte prijs voordat u boekt. Wanneer er verschillende prijzen zijn voor twee verschillende routes, wordt de laagste prijs weergegeven.

RouteAuto met 4 zitplaatsenSUV met 7 zitplaatsenEen 16-zits busLuxueuze limousine
Cat Ba (pier) ↔ Ninh Binh (Tam Coc / Trang An)2.200.0002.200.0003.400.000
Cat Ba-eiland ↔ Ninh Bình (Tam Coc / Trang An)2.800.0002.800.000
Cuc Phuong ↔ Ninh Bình (Tam Coc / Trang An)900.0001.000.000
Van Pier naar Ninh Binh (Tam Coc / Trang An)2.300.0002.500.000
Stad Ha Giang ↔ Ninh Bình (Tam Coc / Trang An)4.900.0005.100.0006.200.000
Hai Phong ↔ Ninh Bình (Tam Coc / Trang An)1.600.0001.750.000
Halong Bay ↔ Ninh Binh (Tam Coc / Trang An)2.200.0002.400.0003.200.0003.800.000
Hanoi Stad ↔ Ninh Bình (Tam Coc / Trang An)1.200.0001.300.0002.200.000
Vliegveld Hanoi ↔ Ninh Binh (Tam Coc / Trang An)1.300.0001.400.0002.400.000
Hue ↔ Ninh Binh (Tam Coc / Trang An)7.300.0007.500.000
Mai Chau ↔ Ninh Binh (Tam Coc / Trang An)1.700.0001.800.000
Ninh Binh (Tam Coc / Trang An) ↔ Phong Nha4.800.0004.800.000
Ninh Binh (Tam Coc / Trang An) ↔ Pu Luong1.700.0001.800.000
Ninh Binh (Tam Coc / Trang An) ↔ Sa Pa5.100.0005.100.0008.500.000
Cat Ba (pier) ↔ Hanoi City2.700.0002.700.000
Cat Ba-eiland ↔ Ho Chi Minhstad2.800.0002.800.000
Ha Giang City ↔ Hanoi City4.200.0004.200.000
Hai Phong ↔ Hanoi City1.450.0001.650.000
Halong Bay ↔ De stad Hanoi2.100.0002.300.0003.000.000
Halong Bay ↔ Luchthaven van Hanoi3.000.000
Hanoi Stad ↔ Hue7.300.0007.500.000
Hanoi City ↔ Mai Chau2.400.0002.400.000
Hanoi City ↔ Phong Nha5.150.0005.750.000
Hanoi City ↔ Pu Luong2.500.0002.500.000
Hanoi City ↔ Sa Pa3.800.0004.000.000
Vliegveld Hanoi ↔ Pu Luong2.400.0002.400.000
Halong Bay ↔ Mai Chau3.500.0003.700.000
Halong Bay ↔ Sa Pa5.800.0005.800.000
Mai Chau ↔ Sa Pa5.800.0005.800.000

Over deze prijzen

  • De prijzen zijn per auto, Niet per persoon, maar per auto. Een 4-zits auto biedt plaats aan 3 passagiers, een 7-zits SUV biedt plaats aan 6.
  • Elke reis begint of eindigt in Ninh Binh of Hanoi. Langere reizen naar het zuiden (Phong Nha, Hue, Hoi An, Saigon) zijn op aanvraag mogelijk.
  • Een route die niet op deze lijst staat? Vraag het ons, Wij geven binnen een dag een prijsopgave.
  • Plan meerdere transfers? Stuur uw volledige route tegelijk, bekijk een chauffeur voor uw hele reis.

Hoe te boeken

  • Stuur ons een bericht met uw datums en route. Wij antwoorden dezelfde dag nog.
  • No prepayment. Free cancellation up to 24 hours before pickup.
  • Je betaalt de chauffeur aan het einde, in VND, USD of euro. Brandstof, tol en parkeren zijn inbegrepen.

Neem hier contact met ons op of boek rechtstreeks op onze overdraagpagina.